Я не боюся казати Вам правду

Я не боюся казати Вам правду

Я не боюся казати Вам правду
(Звіт народного депутата України Василя Костицького про парламентську діяльність у Верховній Раді третього скликання (1998 - 2002 рр.)


     Незабаром завершить роботу Верховна Рада третього скликання. І чимало народних обранців звітують виборцям про депутатську діяльність.      Що конкретного зробили, працюючи у найвищому законодавчому органі, чи виконали свої обіцянки і положення передвиборчої програми, чи ефективно захищали інтереси своїх виборців - на ці та інші запитання відповідають парламентарі.
     Аби відійти від сухої протокольності звіту, народний депутат Василь Кости цький обрав несподівану для цього жанру, але більш демократичну і довірливу форму - розмову. А цифри і перелік підготовлених законопроектів, конкретних справ виніс у додатки.
     Багаторічний досвід співпраці з "Народною газетою" дозволив вибрати співрозмовника (до речі, шанувальники газети у традиційному конкурсі читацьких симпатій Людина року "За відданість Україні" назвали Людиною року 2001-го саме народного депутата Василя Костицького).
     Сподіваємося, що розмова парламентського журналіста Ірини Ящембської з Народним депутатом Василем Костицьким дозволить не тільки побачити обсяг його депутатської діяльності, досвід дипломатичної роботи в Раді Європи, високий професіоналізм політика й законодавця, талант юриста й економіста, а й водночас відчути його інтелігентність, чуйність, вміння співчувати, душевну щедрість.

ЗМІСТ

Духовне, моральне та фізичне здоров'я нації
Жінки України заслуговують на кращу долю   
Молодь - майбутнє України
Утвердження   християнських   цінностей   та   міжконфесійної злагоди   
Праця в Парламентській асамблеї Ради Європи   
Законотворча діяльність
Людина середнього достатку - найкращий депутат
Звіт народного депутата України В Костицького про проведену за Ш демократичне скликання роботу по виборчому округу №84 (Івано-Франківська область) Автобіографічна довідка
I.    Утвердження християнських цінностей   
II.    Міжнародна діяльність   
III.    Питання соціальної справедливості   
IV.    Питання   соціально-економічного   розвитку   регіону   та Івано-Франківщини
V.    Питання, судово-правової реформи та захисту прав громадян       
VI.    Розвиток малого і середнього підприємництва   
VII.    Освітянська та наукова діяльність   
VIII.    Екологія
IX.    Благодійна діяльність
X.    Парламентська робота
Перелік основних законопроектів, внесених В.Костицьким

Я не боюся сказати вам правду. Звіт народного депутата України В.Костицького про парламентську діяльність Верховній Раді України третього скликання (1998-2002 рр.). - Вид. "Форум"; Київ, 2002